Trendy
w happy clinic
2023

Jesteś piękna na swój własny sposób i chcesz to piękno zachować?
Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszą ofertę zabiegów i szkoleń.
CHCĘ POZNAĆ OFERTĘ

O nas

Nie sprzedajemy piękna, nie zamykamy go w szklanej gablotce na kluczyk. Nie przyklejamy też uśmiechu. Wierzymy, że ten pojawi się sam po wizycie u nas. My pomagamy Ci tylko odkryć siebie. Zdrowi, zadowoleni i uśmiechnięci Pacjenci to nasza wizytówka.

Logo
Nazywamy się Happy Clinic. Jesteśmy odpowiedzialni i profesjonalni.

Klinika

Jesteśmy specjalistami. Mamy ukończone prestiżowe szkoły, posiadamy certyfikaty, ale przede wszystkim – wiedzę praktyczną i doświadczenie. Każdy z nas doskonali się w swojej specjalizacji – podejmujemy kursy, jeździmy na sympozja, wspólnie dyskutujemy i analizujemy przypadki naszych Pacjentów. Rozwijamy także swoje kompetencje w zakresie różnych gałęzi medycyny – to uczy podejścia kompleksowego i pozwala w razie potrzeby zaproponować niekonwencjonalne rozwiązania. Jesteśmy kliniką medycyny estetycznej oraz medycyny ogólnej. Leczymy, pielęgnujemy, uczymy i doradzamy. Tylko tyle i aż tyle.Zespół specjalistów

Warto podążać za pięknem. To droga ku szczęściu, zdrowiu i akceptacji. Wspaniale, gdy na tej drodze spotykamy osobę potrafiącą nam pomóc. Na lekarza, terapeutę, coacha, który słucha, patrzy nam w oczy i chce nas zrozumieć. Na osobę, która nie porównuje, za to widzi w nas wyjątkowego człowieka i cały jego potencjał.

Iwona Manikowska

Iwona Manikowska

Kobieta, lekarz z powołania, specjalistka II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych. Swoje doświadczenie zdobywała w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii oraz w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej. Jest miłośniczką wiedzy, dlatego systematycznie ją uzupełnia poprzez udział w licznych kongresach (także zagranicznych), konferencjach i sympozjach, a także współpracę z cenionymi naukowcami. Jej zawodową pasją jest interna, onkohematologia oraz zakażenia wirusowe. 


Doktor Iwona Manikowska jest zwolenniczką holistycznego podejścia do Pacjenta, zarówno w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce. Dzięki temu i swojej dużej intuicji trafnie tworzy indywidualne programy leczenia. Lubi bezpieczne i sprawdzone technologie. Ale serca ludzi podbija nie tylko podejściem i wysokimi kompetencjami, a przede wszystkim swoimi wyjątkowymi cechami interpersonalnymi - komunikatywnością, kreatywnością, umiejętnością przekazywania wiedzy, umiejętnością słuchania i wnikliwością. 

Doktor Iwona szczególną uwagę przywiązuje do wywiadu lekarskiego, słucha, dopytuje, umiejętnie wiąże fakty, a w razie potrzeby zleca dodatkowe badania. Żaden pacjent nie opuszcza jej gabinetu bez trafnej diagnozy. Z wieloma z nich zdążyła się też zaprzyjaźnić i o wszystkich pamięta. Nie chowa się, ale dzielnie stawia czoła nawet największym problemom i wyzwaniom. Zgodnie z przysięgą Hipokratesa i najnowszymi wytycznymi naukowymi.

Leszek Rychlewski

Leszek Rychlewski

Doktor medycyny, naukowiec, przedsiębiorca, jeden z pionierów polskiej bioinformatyki. Jest założycielem Instytutu BioInfoBank, który wspiera i promuje działalność naukową, a rezultatem jego działań są innowacyjne rozwiązania technologiczne i biomedyczne na całym świecie. Doktor Leszek Rychlewski jest również autorem i współautorem wielu publikacji naukowych. Współuczestniczył w zgłoszeniach patentowych w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych. 


Doktor Leszek Rychlewski ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie. W ramach studiów doktorskich odbywał staże w Kalifornii - na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego oraz w Scripps Research Institute w La Jolla. Jego praca doktorska nosiła tytuł: Poszukiwanie i projektowanie miejsc wiązania w białkach. Po studiach stworzył i kierował Laboratorium Bioinformatyki w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie.

Dr hab. n. farm. Piotr Suchocki

Dr hab. n. farm. Piotr Suchocki

Specjalista z zakresu nowoczesnych metod analitycznych stosowanych w medycynie i farmacji. Jego zainteresowania naukowe dotyczą również syntezy i analizy nowych nisko toksycznych związków zawierających mikroelementy o charakterze polimerów, analizy HPLC oraz automatycznej analizy aminokwasów i cukrów. 


Swoją pracę habilitacyjną poświęcił nowym organicznym związkom selenu. W czasie badań udało się uzyskać seleninotriglicerydy, związki o 30 razy niższej toksyczności od stosowanego w lecznictwie selenianu sodowego(IV). Wykazują one silne działanie przeciwnowotworowe i immunostymulujące. 

Doktor Piotr Suchocki jest autorem i współautorem publikacji i prac eksperymentalnych, a także patentów preparatów profilaktyczno-leczniczych. Za swoje osiągnięcia otrzymał wiele nagród i wyróżnień, m.in. Nagrodę Naukową II Stopnia Dyrektora Instytutu Leków za pracę pt. „The enkephalin-hydrolytic activity of brain and heart muscle tissues in white rats with streptozotocin diabetes” oraz Nagrodę zespołową naukową III stopnia za współuczestnictwo cyklu publikacji dotyczących selolu wbudowanego do nanocząsteczek.

Sonia Ross

Sonia Ross

Dziennikarka z wykształceniem medycznym, dyplomowana konsultantka Biologiki, certyfikowana terapeutka metody Totalna Biologia/ Recall Healing. 

Uczyła się u jej twórców, Roberto Barnai i dr Gilberta Renaud, biologa, kanadyjskiego terapeuty, a także od wszystkich biologicznych „guru”, między innymi Gerarda Athiasa, lekarza, autora książek „Programy rodzinne twoich chorób”. Psychobiologia to metoda, która w spójny sposób patrzy na soma i psyche. Nie oddziela ich, ale łączy, a przyczyn określonych chorób i zachowań szuka u źródła, dlatego efekty wspólnej pracy są szybkie i skuteczne.  

Co nas wyróżnia

Profesjonalizm – w Happy Clinic zaopiekują się Tobą eksperci. Każda terapia poprzedzona wnikliwym i pogłębionym wywiadem, a każdy zabieg przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony specjalista, który na bieżąco ocenia postępy terapii i w razie konieczności ją modyfikuje.

Doświadczenie – specjaliści pracujący w Happy Clinic mają bogatą wiedzę i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Pozwala to na precyzyjne określenie problemu i opracowanie indywidualnego, skutecznego programu terapii.

Indywidualne podejście – w Happy Clinic dbamy o to, aby każdy był traktowany indywidualnie i z najwyższą starannością. Pytamy, sprawdzamy i dostosowujemy terapię do potrzeb Pacjenta.

Jakość – w Happy Clinic korzystamy z nowoczesnych i skutecznych technologii. 

Zaufali nam

Jesteśmy kliniką otwartą na każdego człowieka. Od wielu lat pracujemy na jej sukces. Jego miarą jest zaufanie, jakim obdarzacie nas Wy, nasi Pacjenci. Dość powiedzieć, że znakomita większość poleca nas znajomym i rodzinie. Dla nas to największa radość i motywacja do dalszego rozwoju.

Rekomendacji udziela Glamourina – najczęściej cytowana blogerka w Polsce i nie tylko:

Spotkanie z dr Iwoną Manikowską całkowicie zmieniło moje życie na lepsze. Początkowo moim celem było odzyskać zdrową i piękną cerę, z każdym zabiegiem widziałam zdumiewające rezultaty, które sprawiły, że stałam się bardziej szczęśliwa, kochająca i zawsze uśmiechnięta. Teraz wszyscy mnie pytają, jak to robię. A ja mówię, że najważniejsze to zrobić pierwszy krok i trafić w dobre ręce. Dziękuję mojemu najlepszemu zespołowi urodowemu za cudotwórcze zabiegi i niewiarygodne efekty!

Pozdrawiam,
Natalia Viktorovna

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Do Happy Clinic nie trafiłam przypadkiem. Dosyć długo „chodziłam” wokół tematu medycyny estetycznej, ale się bałam. Z przerażeniem patrzyłam, jak niektóre osoby nagle nabierają innych rysów twarzy – to nie dla mnie. Lubię swoje ciało i nigdy nie chciałam wyglądać inaczej, choć oczywiście, jak każdy, tu czy tam zmieniłabym trochę. I oczywiście tak, żeby nie było widać. :-)

Dr Iwonę Krędzielak-Manikowską zarekomendowała mi znajoma dziennikarka urodowa. Powiedziała, że to gabinet, który może polecić z pełną odpowiedzialnością. Postanowiłam spróbować, choć oczywiście nie bez wątpliwości. Na pewno ważny był dla mnie fakt, że dr Manikowska jest nie tylko lekarzem medycyny estetycznej, ale także świetnym specjalistą chorób wewnętrznych. Dzięki temu od początku czułam się bezpieczniej. A efekty… Okazało się, że znajoma dziennikarka miała absolutną rację.

Happy Cinic to przede wszystkim przyjazne miejsce, takie, w którym od progu czujesz się wyjątkowo i bezpiecznie. Nikt nigdy nie zrobił ze mną tak rzetelnego i dokładnego wywiadu medycznego. Wszystkie moje wątpliwości, pytania, a także lęki zostały rozwiane. Ciepło, opieka, uwaga – żadnych obietnic bez pokrycia czy prób zmiany czegokolwiek na siłę. Każdy zabieg, a głównie są to zabiegi autorskie, dobierany jest z wielką starannością i wykonywany z pełnym profesjonalizmem. Dokładnie wiesz, co się dzieje i jakie będą efekty. I to naprawdę działa!

Happy Cinic to miejsce dla tych, którzy chcą zaprzyjaźnić się z czasem, a nie walczyć z nim na siłę, nie bacząc na konsekwencje. Dla tych, którzy chcą się polubić lub już się lubią. Efekty spotkań z dr Manikowską są zachwycające. Ubywa nam lat i centymetrów, skóra staje się bardziej napięta i rozświetlona, ale mam wrażenie, że tu leczy się również duszę.

Dlatego polecam to magiczne miejsce wszystkim, którzy szukają profesjonalnych, zaufanych i przede wszystkim bezpiecznych zabiegów, a do tego wykonywanych w cudownej, życzliwej atmosferze.

Rekomendacji udziela GLAMOURINA

Rekomendacji udziela GLAMOURINA

Glamourina jest najczęściej cytowaną blogerką w Polsce! I nie tylko...

„Spotkanie z dr Iwoną Krędzielak-Manikowską całkowicie odmieniło moje życie na lepsze. Początkowo moim celem było odzyskać zdrową i piękną cerę, z każdym zabiegiem widziałam zdumiewające rezultaty, które sprawiły, że stałam się bardziej szczęśliwa, kochająca i zawsze uśmiechnięta. Teraz wszyscy mnie pytają, jak ja to robię? A ja mówię, że najważniejsze jest zrobić pierwszy krok i trafić w dobre ręce. Dziękuję mojemu najlepszemu zespołowi urodowemu za cudotwórcze zabiegi i niewiarygodne efekty!"

Pozdrawiam,
Natalia Viktorovna


Certyfikaty

2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Kontakt

Happy Clinic

Zapisy lekarz:  
kom:  +48 606 992 192
kom:  +48 513 102 152
e-mail: klinika@manikowska.eu

Recepcja: 
kom:  +48 606 992 192
kom:  +48 513 102 152

Zapraszamy Państwa:
pon. - pt. 11:00 - 19:00
zapisy od godziny 11:00
sobota - umówione wizyty

Happy Clinic
mieści się w samym sercu Saskiej Kępy
Centrum Praskie Koneser - Plac Konesera 6 lokal 22,
03-736 Warszawa.

AUTOBUSY: 102, 111, 117, 158, 507, 517, 521
TRAMWAJE: 7, 8, 9, 22, 24, 25
Płatności:
- gotówką,
- kartą,
- przelewem na rachunek firmowy przed zabiegiem lub konsultacją, 
Numer rachunku: 22 1030 0019 0109 8530 0026 9193

ZAPISY: +48 513 102 152  PON. - PT. 11:00 - 19:00 (SOBOTA - REZERWACJE) ZAPISY OD 11:00 

Szanowni Pacjenci! Dbamy o Waszą prywatność!

Więcej na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj. Akceptujesz?