O nas

Nie sprzedajemy piękna, nie zamykamy go w szklanej gablotce na kluczyk. Nie przyklejamy też uśmiechu. Wierzymy, że ten pojawi się sam po wizycie u nas. My pomagamy Ci tylko odkryć siebie. Zdrowi, zadowoleni i uśmiechnięci Pacjenci to nasza wizytówka.

Logo
Nazywamy się Happy Clinic. Jesteśmy odpowiedzialni i profesjonalni.

Klinika

Happy Clinic? Brzmi trochę naiwnie? I słusznie. Nie chowamy się przed Wami za białym kitlem. Nie kryjemy emocji, bo wierzymy, że zdrowie to powód do odczuwania ogromnej radości. Jesteśmy specjalistami. Mamy ukończone prestiżowe szkoły, posiadamy certyfikaty, ale przede wszystkim – wiedzę praktyczną i doświadczenie. Każdy z nas doskonali się w swojej specjalizacji – podejmujemy kursy, jeździmy na sympozja, wspólnie dyskutujemy i analizujemy przypadki naszych Pacjentów. Rozwijamy także swoje kompetencje w zakresie innych gałęzi medycyny – to uczy podejścia kompleksowego i pozwala w razie potrzeby proponować niekonwencjonalne rozwiązania. Jesteśmy kliniką medycyny estetycznej oraz medycyny ogólnej. Zajmujemy się pomocą psychologiczną. Leczymy, pielęgnujemy, uczymy i doradzamy. Tylko tyle i aż tyle.

Zespół

Warto podążać za pięknem. To droga ku szczęściu, zdrowiu i akceptacji. Wspaniale, gdy na tej drodze spotykamy osobę potrafiącą nam pomóc. Na lekarza, terapeutę, coacha, który słucha, patrzy nam w oczy i chce nas zrozumieć. Na osobę, która nie porównuje, za to widzi w nas wyjątkowego człowieka i cały jego potencjał.

Iwona Manikowska

Iwona Manikowska

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, a także specjalistka II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych. Wiele osób usłyszało o niej po raz pierwszy dzięki mediom, w których regularnie gości jako niezależna ekspertka – widzieliśmy ją między innymi w „Fabryce Urody” oraz w „Urodzie Na Celowniku” w TVN Style czy w „Co mi dolega” – dwunastoodcinkowej serii emitowanej w 2014 roku na kanale TLC. Ponadto z jej opinii i porad stale korzystają ogólnopolskie prestiżowe pisma, takie jak „Sens”, „Glamour” czy „Uroda”.

Medycyna to moja miłość i nie ma w tym żadnej przesady. Nawet gdy jestem „w cywilu”, umiem znaleźć sobie pacjenta. :) Zdarzyło mi się kiedyś w punkcie krawieckim zwrócić uwagę na zaziębioną młodą kobietę, świadczącą tam usługi. Zwyczajnie, po ludzku zapytałam ją, dlaczego jest w pracy. Okazało się, że dziewczyna nie mogła pójść do lekarza, bo tę pracę dostała przed miesiącem i 
zwolnienie lekarskie było ostatnią rzeczą, której potrzebowała. Wyjęłam stetoskop i przedstawiłam się, po czym dodałam: „Czy znajdziemy tutaj jakieś miejsce, gdzie mogłabym panią zbadać?”. Po przeprowadzeniu badania przepisałam odpowiednie leki. Kilka dni później pani Anna (bo tak miała na imię pacjentka z punktu krawieckiego) zadzwoniła do mnie z podziękowaniami. Okazało się, że już jest zdrowa. Od tamtego czasu jesteśmy dobrymi znajomymi.

Iwona bardzo wcześnie postanowiła zostać lekarzem – jako pięciolatka, po powrocie ze szpitala, którego była pacjentką. To nie był szpital jej marzeń, a chciała stworzyć miejsce doskonałe, gabinet, klinikę, może kiedyś szpital. W wieku 18 lat rozpoczęła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Słowem: medyczka z powołania.

Jej przygoda z medycyną trwa od ponad 20 lat i jest niezwykle bogata. Po studiach pracowała jako internistka – najpierw w Klinice Kardiologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej (WIML), potem w warszawskim Instytucie Hematologii i Transfuzjologii. Następnie przez wiele lat trudniła się jako onkolog w Klinice Onkologii w Wojskowym Instytucie Medycznym. W WIML odbyła też kilkumiesięczny staż z zakresu interny w słynnym sztokholmskim Szpitalu Uniwersyteckim Karolinska. Jak sama mówi, praca w klinice onkologii pozwoliła jej stać się lekarzem o jeszcze 
bardziej ludzkiej twarzy. Otwarcie przyznaje: „Onkologia to sport ekstremalny, w którym toczy się bój o najcenniejszą wartość – o ludzkie życie. Jednocześnie poziom stresu jest tutaj tak wysoki, a zarazem permanentny, że trzeba znaleźć odskocznię”.

Medycyną estetyczną zaczęła zajmować się w 2006 roku. Stała za tym głęboka motywacja – przez lata pracy jako onkolog widziała wiele kobiet cierpiących z powodu pogorszenia wyglądu przez chorobę. Postanowiła pomóc im w skuteczny, a zarazem bezpieczny sposób. Natychmiast złożyła aplikację na studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Ukończyła ją w 2009 roku, uzyskując tytuł specjalistki w tej dziedzinie nadawany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej. Tytuł ten jest honorowany także przez Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Iwona od lat podnosi swoje kwalifikacje, a także aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach, seminariach i kongresach medycznych – zarówno w Polsce, jak i za granicą (głównie w USA na ASCO, ASH).

Lubi sprawdzone i bezpieczne technologie, tworzy indywidualne programy leczenia. Często sięga po lasery frakcyjne CO2, według niej to wartościowa alternatywa dla zabiegów chirurgii plastycznej. Wykonała już kilka tysięcy zabiegów laserami typu Fraxel i CO2.

Specjalizuje się w zabiegach modelowania twarzy wypełniaczami i przy użyciu nici liftingujących. Prowadzi indywidualne szkolenia dla lekarzy z zabiegów nićmi liftingującymi, a także szkolenia na zlecenie uznanych producentów nici tego rodzaju. Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegi z użyciem fal radiowych o parametrach medycznych. 

Nigdy nie porzuciła onkologii ani interny. W Happy Clinic zajmuje się konsultacjami pacjentów z wszelakimi problemami z zakresu chorób wewnętrznych, medycyny ogólnej oraz onkologii. Wyzwaniem jest dla niej diagnostyka i leczenie pacjentów onkologicznych (po chemioterapii i radioterapii). Aktywnie współpracuje ze światowymi ośrodkami zajmującymi się badaniami i opracowywaniem terapii leczenia schorzeń nowotworowych. Od 2007 roku współpracuje z Burzynski Research Institute w Houston. Z kolei od roku 2013 współpracuje z belgijskim OncoDNA, pod kierownictwem Jean-Paula Detiffe’a. Ceniona przez wielu wybitnych specjalistów w tej dziedzinie, aktywnie działa w polskim środowisku onkologów. Dość powiedzieć, że legendarny już profesor Cezary Szczylik, będąc jej szefem przy Szaserów, zwykł uroczo mówić: „Wiesz, Iwona, żaden mężczyzna nie lubi mądrych kobiet… A ty właśnie taka jesteś!”.

Iwona jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej i Towarzystwa Internistów Polskich. Zaangażowana w sprawy kobiet, aktywnie działa w Międzynarodowym Forum Kobiet, którego prezeską jest dr Ewa Rumińska-Zimny.

Większość pacjentów mówi do niej po imieniu. Z wieloma zdążyła się zaprzyjaźnić, o wszystkich pamięta. Ze względu na wysokie kompetencje i stosowanie najnowocześniejszych technik, ale też z uwagi na wyjątkowe cechy interpersonalne, Iwona ma grono pacjentów „entuzjastów”. Wielu z nich to aktorzy, muzycy, pisarze. Doceniają fakt, że rezultaty przeprowadzanych przez nią zabiegów są tak 
naturalne. A fani naturalnych rezultatów po prostu sądzą, że z niektórymi czas obchodzi się szczególnie łaskawie…

Jej dewizą są słowa Pitagorasa: „Ideałem możemy się tylko stawać, by mimo to nigdy się nim nie stać”.

Prywatnie pasjonatka numerologii, certyfikowany numerolog.
Iwona jest właścicielem kliniki medycznej Happy Clinic.

dr Renata

dr Renata

Specjalistka anestezjologii i intensywnej terapii. Lekarz medycyny estetycznej. Ekspertka w dziedzinie transplantacji włosów i lipolizy iniekcyjnej. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Od 1991 roku pracuje na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii SPZOZ w Zduńskiej Woli jako starsza asystentka. Współpracuje z Happy Clinic od 2013 roku.

Co nas wyróżnia

Profesjonalizm – w Happy Clinic zaopiekują się Tobą eksperci. Każda terapia poprzedzona wnikliwym i pogłębionym wywiadem, a każdy zabieg przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony specjalista, który na bieżąco ocenia postępy terapii i w razie konieczności ją modyfikuje.

Doświadczenie – specjaliści pracujący w Happy Clinic mają bogatą wiedzę i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Pozwala to na precyzyjne określenie problemu i opracowanie indywidualnego, skutecznego programu terapii.

Indywidualne podejście – w Happy Clinic dbamy o to, aby każdy był traktowany indywidualnie i z najwyższą starannością. Pytamy, sprawdzamy i dostosowujemy terapię do potrzeb Pacjenta.

Jakość – w Happy Clinic korzystamy z nowoczesnych i skutecznych technologii. Jako jedyni w Warszawie posiadamy unikatowy system Accent Ultra, będący innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz napinania skóry w celu nieoperacyjnego usuwania zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie.

Zaufali nam

Jesteśmy kliniką otwartą na każdego człowieka. Od wielu lat pracujemy na jej sukces. Jego miarą jest zaufanie, jakim obdarzacie nas Wy, nasi Pacjenci. Dość powiedzieć, że znakomita większość poleca nas znajomym i rodzinie. Dla nas to największa radość i motywacja do dalszego rozwoju.

Rekomendacji udziela Glamourina – najczęściej cytowana blogerka w Polsce i nie tylko:

Spotkanie z dr Iwoną Manikowską całkowicie zmieniło moje życie na lepsze. Początkowo moim celem było odzyskać zdrową i piękną cerę, z każdym zabiegiem widziałam zdumiewające rezultaty, które sprawiły, że stałam się bardziej szczęśliwa, kochająca i zawsze uśmiechnięta. Teraz wszyscy mnie pytają, jak to robię. A ja mówię, że najważniejsze to zrobić pierwszy krok i trafić w dobre ręce. Dziękuję mojemu najlepszemu zespołowi urodowemu za cudotwórcze zabiegi i niewiarygodne efekty!

Pozdrawiam,
Natalia Viktorovna

Rekomendacji udziela GLAMOURINA

Rekomendacji udziela GLAMOURINA

Glamourina jest najczęściej cytowaną blogerką w Polsce! I nie tylko...

„Spotkanie z dr Iwoną Krędzielak-Manikowską całkowicie odmieniło moje życie na lepsze. Początkowo moim celem było odzyskać zdrową i piękną cerę, z każdym zabiegiem widziałam zdumiewające rezultaty, które sprawiły, że stałam się bardziej szczęśliwa, kochająca i zawsze uśmiechnięta. Teraz wszyscy mnie pytają, jak ja to robię? A ja mówię, że najważniejsze jest zrobić pierwszy krok i trafić w dobre ręce. Dziękuję mojemu najlepszemu zespołowi urodowemu za cudotwórcze zabiegi i niewiarygodne efekty!"

Pozdrawiam,
Natalia Viktorovna


Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Do Happy Clinic nie trafiłam przypadkiem. Dosyć długo „chodziłam” wokół tematu medycyny estetycznej, ale się bałam. Z przerażeniem patrzyłam, jak niektóre osoby nagle nabierają innych rysów twarzy – to nie dla mnie. Lubię swoje ciało i nigdy nie chciałam wyglądać inaczej, choć oczywiście, jak każdy, tu czy tam zmieniłabym trochę. I oczywiście tak, żeby nie było widać. :-)

Dr Iwonę Krędzielak-Manikowską zarekomendowała mi znajoma dziennikarka urodowa. Powiedziała, że to gabinet, który może polecić z pełną odpowiedzialnością. Postanowiłam spróbować, choć oczywiście nie bez wątpliwości. Na pewno ważny był dla mnie fakt, że dr Manikowska jest nie tylko lekarzem medycyny estetycznej, ale także świetnym specjalistą chorób wewnętrznych. Dzięki temu od początku czułam się bezpieczniej. A efekty… Okazało się, że znajoma dziennikarka miała absolutną rację.

Happy Cinic to przede wszystkim przyjazne miejsce, takie, w którym od progu czujesz się wyjątkowo i bezpiecznie. Nikt nigdy nie zrobił ze mną tak rzetelnego i dokładnego wywiadu medycznego. Wszystkie moje wątpliwości, pytania, a także lęki zostały rozwiane. Ciepło, opieka, uwaga – żadnych obietnic bez pokrycia czy prób zmiany czegokolwiek na siłę. Każdy zabieg, a głównie są to zabiegi autorskie, dobierany jest z wielką starannością i wykonywany z pełnym profesjonalizmem. Dokładnie wiesz, co się dzieje i jakie będą efekty. I to naprawdę działa!

Happy Cinic to miejsce dla tych, którzy chcą zaprzyjaźnić się z czasem, a nie walczyć z nim na siłę, nie bacząc na konsekwencje. Dla tych, którzy chcą się polubić lub już się lubią. Efekty spotkań z dr Manikowską są zachwycające. Ubywa nam lat i centymetrów, skóra staje się bardziej napięta i rozświetlona, ale mam wrażenie, że tu leczy się również duszę.

Dlatego polecam to magiczne miejsce wszystkim, którzy szukają profesjonalnych, zaufanych i przede wszystkim bezpiecznych zabiegów, a do tego wykonywanych w cudownej, życzliwej atmosferze.

Certyfikaty

2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Kontakt

Happy Clinic

Zapisy lekarz: 
kom:  +48 513 102 152
e-mail: klinika[at]manikowska.eu

Recepcja: +48 513 102 152

Zapraszamy Państwa:
pon. - pt. 11:00 - 19:00
zapisy od godziny 11:00
sobota - umówione wizyty

Happy Clinic
mieści się w samym sercu Saskiej Kępy
Francuska 42, 03-906 Warszawa,

AUTOBUSY: 102, 111, 117, 158, 507, 517, 521
TRAMWAJE: 7, 8, 9, 22, 24, 25
Płatności:
- gotówką,
- kartą,
- przelewem na rachunek firmowy przed zabiegiem lub konsultacją, 
Numer rachunku: 22 1030 0019 0109 8530 0026 9193

ZAPISY: +48 513 102 152  | PON. - PT. 11:00 - 19:00 (SOBOTA - REZERWACJE) ZAPISY OD 11:00 

Szanowni Pacjenci! Dbamy o Waszą prywatność!

Więcej na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj. Akceptujesz?