O nas

Nie sprzedajemy piękna, nie zamykamy go w szklanej gablotce na kluczyk. Nie przyklejamy też uśmiechu. Wierzymy, że ten pojawi się sam po wizycie u nas. My pomagamy Ci tylko odkryć siebie. Zdrowi, zadowoleni i uśmiechnięci Pacjenci to nasza wizytówka.

Logo
Nazywamy się Happy Clinic. Jesteśmy odpowiedzialni i profesjonalni.

Klinika

Happy Clinic? Brzmi trochę naiwnie? I słusznie. Nie chowamy się przed Wami za białym kitlem. Nie kryjemy emocji, bo wierzymy, że zdrowie to powód do odczuwania ogromnej radości. Jesteśmy specjalistami. Mamy ukończone prestiżowe szkoły, posiadamy certyfikaty, ale przede wszystkim – wiedzę praktyczną i doświadczenie. Każdy z nas doskonali się w swojej specjalizacji – podejmujemy kursy, jeździmy na sympozja, wspólnie dyskutujemy i analizujemy przypadki naszych Pacjentów. Rozwijamy także swoje kompetencje w zakresie innych gałęzi medycyny – to uczy podejścia kompleksowego i pozwala w razie potrzeby proponować niekonwencjonalne rozwiązania. Jesteśmy kliniką medycyny estetycznej oraz medycyny ogólnej. Zajmujemy się pomocą psychologiczną. Leczymy, pielęgnujemy, uczymy i doradzamy. Tylko tyle i aż tyle.

Zespół

Warto podążać za pięknem. To droga ku szczęściu, zdrowiu i akceptacji. Wspaniale, gdy na tej drodze spotykamy osobę potrafiącą nam pomóc. Na lekarza, terapeutę, coacha, który słucha, patrzy nam w oczy i chce nas zrozumieć. Na osobę, która nie porównuje, za to widzi w nas wyjątkowego człowieka i cały jego potencjał.

Iwona Manikowska

Iwona Manikowska

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, a także specjalistka II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych. Wiele osób usłyszało o niej po raz pierwszy dzięki mediom, w których regularnie gości jako niezależna ekspertka – widzieliśmy ją między innymi w „Fabryce Urody” oraz w „Urodzie Na Celowniku” w TVN Style czy w „Co mi dolega” – dwunastoodcinkowej serii emitowanej w 2014 roku na kanale TLC. Ponadto z jej opinii i porad stale korzystają ogólnopolskie prestiżowe pisma, takie jak „Sens”, „Glamour” czy „Uroda”.

Medycyna to moja miłość i nie ma w tym żadnej przesady. Nawet gdy jestem „w cywilu”, umiem znaleźć sobie pacjenta. :) Zdarzyło mi się kiedyś w punkcie krawieckim zwrócić uwagę na zaziębioną młodą kobietę, świadczącą tam usługi. Zwyczajnie, po ludzku zapytałam ją, dlaczego jest w pracy. Okazało się, że dziewczyna nie mogła pójść do lekarza, bo tę pracę dostała przed miesiącem i 
zwolnienie lekarskie było ostatnią rzeczą, której potrzebowała. Wyjęłam stetoskop i przedstawiłam się, po czym dodałam: „Czy znajdziemy tutaj jakieś miejsce, gdzie mogłabym panią zbadać?”. Po przeprowadzeniu badania przepisałam odpowiednie leki. Kilka dni później pani Anna (bo tak miała na imię pacjentka z punktu krawieckiego) zadzwoniła do mnie z podziękowaniami. Okazało się, że już jest zdrowa. Od tamtego czasu jesteśmy dobrymi znajomymi.

Iwona bardzo wcześnie postanowiła zostać lekarzem – jako pięciolatka, po powrocie ze szpitala, którego była pacjentką. To nie był szpital jej marzeń, a chciała stworzyć miejsce doskonałe, gabinet, klinikę, może kiedyś szpital. W wieku 18 lat rozpoczęła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Słowem: medyczka z powołania.

Jej przygoda z medycyną trwa od ponad 20 lat i jest niezwykle bogata. Po studiach pracowała jako internistka – najpierw w Klinice Kardiologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej (WIML), potem w warszawskim Instytucie Hematologii i Transfuzjologii. Następnie przez wiele lat trudniła się jako onkolog w Klinice Onkologii w Wojskowym Instytucie Medycznym. W WIML odbyła też kilkumiesięczny staż z zakresu interny w słynnym sztokholmskim Szpitalu Uniwersyteckim Karolinska. Jak sama mówi, praca w klinice onkologii pozwoliła jej stać się lekarzem o jeszcze 
bardziej ludzkiej twarzy. Otwarcie przyznaje: „Onkologia to sport ekstremalny, w którym toczy się bój o najcenniejszą wartość – o ludzkie życie. Jednocześnie poziom stresu jest tutaj tak wysoki, a zarazem permanentny, że trzeba znaleźć odskocznię”.

Medycyną estetyczną zaczęła zajmować się w 2006 roku. Stała za tym głęboka motywacja – przez lata pracy jako onkolog widziała wiele kobiet cierpiących z powodu pogorszenia wyglądu przez chorobę. Postanowiła pomóc im w skuteczny, a zarazem bezpieczny sposób. Natychmiast złożyła aplikację na studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Ukończyła ją w 2009 roku, uzyskując tytuł specjalistki w tej dziedzinie nadawany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej. Tytuł ten jest honorowany także przez Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Iwona od lat podnosi swoje kwalifikacje, a także aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach, seminariach i kongresach medycznych – zarówno w Polsce, jak i za granicą (głównie w USA na ASCO, ASH).

Lubi sprawdzone i bezpieczne technologie, tworzy indywidualne programy leczenia. Często sięga po lasery frakcyjne CO2, według niej to wartościowa alternatywa dla zabiegów chirurgii plastycznej. Wykonała już kilka tysięcy zabiegów laserami typu Fraxel i CO2.

Specjalizuje się w zabiegach modelowania twarzy wypełniaczami i przy użyciu nici liftingujących. Prowadzi indywidualne szkolenia dla lekarzy z zabiegów nićmi liftingującymi, a także szkolenia na zlecenie uznanych producentów nici tego rodzaju. Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegi z użyciem fal radiowych o parametrach medycznych. 

Nigdy nie porzuciła onkologii ani interny. W Happy Clinic zajmuje się konsultacjami pacjentów z wszelakimi problemami z zakresu chorób wewnętrznych, medycyny ogólnej oraz onkologii. Wyzwaniem jest dla niej diagnostyka i leczenie pacjentów onkologicznych (po chemioterapii i radioterapii). Aktywnie współpracuje ze światowymi ośrodkami zajmującymi się badaniami i opracowywaniem terapii leczenia schorzeń nowotworowych. Od 2007 roku współpracuje z Burzynski Research Institute w Houston. Z kolei od roku 2013 współpracuje z belgijskim OncoDNA, pod kierownictwem Jean-Paula Detiffe’a. Ceniona przez wielu wybitnych specjalistów w tej dziedzinie, aktywnie działa w polskim środowisku onkologów. Dość powiedzieć, że legendarny już profesor Cezary Szczylik, będąc jej szefem przy Szaserów, zwykł uroczo mówić: „Wiesz, Iwona, żaden mężczyzna nie lubi mądrych kobiet… A ty właśnie taka jesteś!”.

Iwona jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej i Towarzystwa Internistów Polskich. Zaangażowana w sprawy kobiet, aktywnie działa w Międzynarodowym Forum Kobiet, którego prezeską jest dr Ewa Rumińska-Zimny.

Większość pacjentów mówi do niej po imieniu. Z wieloma zdążyła się zaprzyjaźnić, o wszystkich pamięta. Ze względu na wysokie kompetencje i stosowanie najnowocześniejszych technik, ale też z uwagi na wyjątkowe cechy interpersonalne, Iwona ma grono pacjentów „entuzjastów”. Wielu z nich to aktorzy, muzycy, pisarze. Doceniają fakt, że rezultaty przeprowadzanych przez nią zabiegów są tak 
naturalne. A fani naturalnych rezultatów po prostu sądzą, że z niektórymi czas obchodzi się szczególnie łaskawie…

Jej dewizą są słowa Pitagorasa: „Ideałem możemy się tylko stawać, by mimo to nigdy się nim nie stać”.

Prywatnie pasjonatka numerologii, certyfikowany numerolog.
Iwona jest właścicielem kliniki medycznej Happy Clinic.

Sabina

Sabina

Coach, HR manager

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Politologii i Nauk Społecznych. Zaczynała jako dziennikarka w Programie III Polskiego Radia. Przez trzy lata pracowała jako kurator sądowy do spraw nieletnich. W 1997 roku rozpoczęła się jej przygoda z human resources. Ma w tym zakresie wiele osiągnięć – między innymi jako HR manager agencji reklamowej Momentum Worldwide stworzyła całościową strategię zarządzania zasobami ludzkimi, prowadziła konsultacje w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi dla managerów i przedsiębiorców, opracowywała strategie HR dla firm.

Od wielu lat zgłębia wiedzę z zakresu coachingu. Ukończyła Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego bazującego na metodzie Nonviolent oraz Szkołę Coachów Akademii TROP w Warszawie (z tego tytułu posiada wewnętrzną certyfikację coacha). W latach 2010–2011 odbyła roczny Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt w Warszawie. Od 2012 roku szkoli się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Jej pasją są ludzie, kariera w HR, potem psychologia, psychoterapia i coaching. Od początku pracuje z ludźmi i dla nich. Od swojego pierwszego nauczyciela usłyszała: „Wierzę w ciebie, człowieku”. Ten przekaz, ta autentyczna wiara przeniknęła do niej i zadziałała. „Tak zaczęło się moje prawdziwe życie” – mówi. Odtąd rozumie lepiej, pozwala sobie czuć mocniej. Jest otwarta na zmiany. I pomaga, bo wie, jak to robić..

Fascynuje ją, że trafiają do niej tak różne osobowości. Różne, a jednak ich problemy potrafią być łudząco podobne. Są wśród nich ludzie samotnie idący przez życie i mający problem z uniesieniem tego ciężaru. Są też tacy doświadczający permanentnego obrażania i czujący jedynie pustkę i bezsilność. W tych trudnych chwilach Sabina pokazuje im światło. Analizuje ich przeszłość i pomaga na przekór wszystkiemu.

Nie pozuje na tytana. Po prostu bardzo się angażuje – jest uważna, otwarta i cały czas pracuje. 

Praca z Sabiną jest jak bezpieczny lot samolotem. Czujesz, że twoje życie nabiera tempa, twoje plany, marzenia zaczynają się spełniać. Zanim się spostrzeżesz, okazuje się, że już jesteś w powietrzu, a następny przystanek to twój sukces. Od Ciebie zależy, co nim będzie.

Michał

Kocha pomagać. Jednocześnie wie, że pomaganie ludziom powinno nierozerwalnie wiązać się z samorozwojem. Dlatego idzie przez życie świadomie. Poszukuje nowych dróg, jest uważna. Autorefleksja towarzyszy jej na co dzień. Swoje doświadczenia i obserwacje przekuwa w wiedzę, której potem używa jako coach i terapeuta. 

W pracy z pacjentami i w życiu prywatnym często powracają do niej słowa Hermanna Hessego: 
„Prawdziwe powołanie każdego polega tylko na jednym: na odnalezieniu siebie samego”.

dr Renata

dr Renata

Specjalistka anestezjologii i intensywnej terapii. Lekarz medycyny estetycznej. Ekspertka w dziedzinie transplantacji włosów i lipolizy iniekcyjnej. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Od 1991 roku pracuje na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii SPZOZ w Zduńskiej Woli jako starsza asystentka. Współpracuje z Happy Clinic od 2013 roku.

Co nas wyróżnia

Profesjonalizm – w Happy Clinic zaopiekują się Tobą eksperci. Każda terapia poprzedzona wnikliwym i pogłębionym wywiadem, a każdy zabieg przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony specjalista, który na bieżąco ocenia postępy terapii i w razie konieczności ją modyfikuje.

Doświadczenie – specjaliści pracujący w Happy Clinic mają bogatą wiedzę i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Pozwala to na precyzyjne określenie problemu i opracowanie indywidualnego, skutecznego programu terapii.

Indywidualne podejście – w Happy Clinic dbamy o to, aby każdy był traktowany indywidualnie i z najwyższą starannością. Pytamy, sprawdzamy i dostosowujemy terapię do potrzeb Pacjenta.

Jakość – w Happy Clinic korzystamy z nowoczesnych i skutecznych technologii. Jako jedyni w Warszawie posiadamy unikatowy system Accent Ultra, będący innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz napinania skóry w celu nieoperacyjnego usuwania zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie.

Zaufali nam

Jesteśmy kliniką otwartą na każdego człowieka. Od wielu lat pracujemy na jej sukces. Jego miarą jest zaufanie, jakim obdarzacie nas Wy, nasi Pacjenci. Dość powiedzieć, że znakomita większość poleca nas znajomym i rodzinie. Dla nas to największa radość i motywacja do dalszego rozwoju.

Rekomendacji udziela Glamourina – najczęściej cytowana blogerka w Polsce i nie tylko:

Spotkanie z dr Iwoną Manikowską całkowicie zmieniło moje życie na lepsze. Początkowo moim celem było odzyskać zdrową i piękną cerę, z każdym zabiegiem widziałam zdumiewające rezultaty, które sprawiły, że stałam się bardziej szczęśliwa, kochająca i zawsze uśmiechnięta. Teraz wszyscy mnie pytają, jak to robię. A ja mówię, że najważniejsze to zrobić pierwszy krok i trafić w dobre ręce. Dziękuję mojemu najlepszemu zespołowi urodowemu za cudotwórcze zabiegi i niewiarygodne efekty!

Pozdrawiam,
Natalia Viktorovna

Rekomendacji udziela GLAMOURINA

Rekomendacji udziela GLAMOURINA

Glamourina jest najczęściej cytowaną blogerką w Polsce! I nie tylko...

„Spotkanie z dr Iwoną Krędzielak-Manikowską całkowicie odmieniło moje życie na lepsze. Początkowo moim celem było odzyskać zdrową i piękną cerę, z każdym zabiegiem widziałam zdumiewające rezultaty, które sprawiły, że stałam się bardziej szczęśliwa, kochająca i zawsze uśmiechnięta. Teraz wszyscy mnie pytają, jak ja to robię? A ja mówię, że najważniejsze jest zrobić pierwszy krok i trafić w dobre ręce. Dziękuję mojemu najlepszemu zespołowi urodowemu za cudotwórcze zabiegi i niewiarygodne efekty!"

Pozdrawiam,
Natalia Viktorovna


Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Do Happy Clinic nie trafiłam przypadkiem. Dosyć długo „chodziłam” wokół tematu medycyny estetycznej, ale się bałam. Z przerażeniem patrzyłam, jak niektóre osoby nagle nabierają innych rysów twarzy – to nie dla mnie. Lubię swoje ciało i nigdy nie chciałam wyglądać inaczej, choć oczywiście, jak każdy, tu czy tam zmieniłabym trochę. I oczywiście tak, żeby nie było widać. :-)

Dr Iwonę Krędzielak-Manikowską zarekomendowała mi znajoma dziennikarka urodowa. Powiedziała, że to gabinet, który może polecić z pełną odpowiedzialnością. Postanowiłam spróbować, choć oczywiście nie bez wątpliwości. Na pewno ważny był dla mnie fakt, że dr Manikowska jest nie tylko lekarzem medycyny estetycznej, ale także świetnym specjalistą chorób wewnętrznych. Dzięki temu od początku czułam się bezpieczniej. A efekty… Okazało się, że znajoma dziennikarka miała absolutną rację.

Happy Cinic to przede wszystkim przyjazne miejsce, takie, w którym od progu czujesz się wyjątkowo i bezpiecznie. Nikt nigdy nie zrobił ze mną tak rzetelnego i dokładnego wywiadu medycznego. Wszystkie moje wątpliwości, pytania, a także lęki zostały rozwiane. Ciepło, opieka, uwaga – żadnych obietnic bez pokrycia czy prób zmiany czegokolwiek na siłę. Każdy zabieg, a głównie są to zabiegi autorskie, dobierany jest z wielką starannością i wykonywany z pełnym profesjonalizmem. Dokładnie wiesz, co się dzieje i jakie będą efekty. I to naprawdę działa!

Happy Cinic to miejsce dla tych, którzy chcą zaprzyjaźnić się z czasem, a nie walczyć z nim na siłę, nie bacząc na konsekwencje. Dla tych, którzy chcą się polubić lub już się lubią. Efekty spotkań z dr Manikowską są zachwycające. Ubywa nam lat i centymetrów, skóra staje się bardziej napięta i rozświetlona, ale mam wrażenie, że tu leczy się również duszę.

Dlatego polecam to magiczne miejsce wszystkim, którzy szukają profesjonalnych, zaufanych i przede wszystkim bezpiecznych zabiegów, a do tego wykonywanych w cudownej, życzliwej atmosferze.

Certyfikaty

2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Kontakt

Happy Clinic

Zapisy lekarz: 
kom: +48 606 992 192   +48 513 102 152
e-mail: klinika[at]manikowska.eu

Recepcja: +48 513 102 152

Zapraszamy Państwa:
pon. - pt. 11:00 - 19:00
zapisy od godziny 11:00
sobota - umówione wizyty

Happy Clinic
mieści się w samym sercu Saskiej Kępy

AUTOBUSY:
 102, 111, 117, 158, 507, 517, 521
TRAMWAJE: 7, 8, 9, 22, 24, 25
Płatności:
- gotówką,
- kartą,
- przelewem na rachunek firmowy przed zabiegiem lub konsultacją, 
Numer rachunku: 22 1030 0019 0109 8530 0026 9193

ZAPISY Lekarz: +48 606 992 192 | PON. - PT. 11:00 - 19:00 (SOBOTA - REZERWACJE) ZAPISY OD 11:00 | Recepcja: +48 513 102 152 

Szanowni Pacjenci! Dbamy o Waszą prywatność!

Stosując się do wchodzących w życie 25 maja 2018 r. nowych przepisów RODO, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej „RODO” informujemy, że: 

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Happy Clinic, Lekarz Medycyny, Iwona Krędzielak Manikowska (dalej: Placówka Medyczna), ul. Berezyńska 26, 03-908 Warszawa, klinika@manikowska.eu, 

  2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, zarządzania udzielaniem tych usług oraz leczenia. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych osobowych jest art. 9 ust.2 lit. h RODO w zw. z ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. 

  3. Podczas świadczenia usług medycznych tworzona jest dokumentacja medyczna, w której odnotowujemy wszystkie informacje dotyczące procesu leczenia, w szczególności są tam informacje o stanie zdrowia. Informacje te są zbierane, ponieważ jest to niezbędne do postawienia diagnozy i poprowadzenia w sposób właściwy procesu leczenia. 

  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne tj. przez okres wyznaczony właściwymi przepisami prawa, w tym ustawę z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Jeżeli są Państwo naszym Pacjentem i utworzyliśmy dla Państwa dokumentację medyczną, mamy obowiązek przechowywania jej, co najmniej przez okres 20 lat od dnia dokonania w niej ostatniego wpisu. Jeżeli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych/przesyłania oferty handlowej, przetwarzamy Państwa dane od chwili wyrażenia zgody do czasu jej cofnięcia. Po upływie wyżej wymienionych okresów Państwa dane są usuwane lub poddawane anonimizacji. 

  5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usuwania (w zakresie, jakim jest to możliwe na podstawie obowiązujących przepisów), ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu. 

  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 r. - Prezes urzędu ochrony danych), gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO.

  7. Przekazanie Placówce Medycznej danych osobowych jest wymogiem ustawowym, dotyczy każdego Pacjenta, wobec którego realizujemy cele opisane w punkcie 3. Jako podmiot leczniczy placówka jest zobowiązana do prowadzenia dokumentacji medycznej w sposób określony przepisami prawa, w tym do oznaczenia tożsamości Pacjenta z wykorzystaniem jego danych osobowych.

  8. Placówka Medyczna nie będzie przekazywać Państwa danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. 

  9. Z uwagi na konieczność zapewnienia placówce odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury księgowej, technicznej, informatycznej, czy bieżących sprawach dotyczących działalności placówki, jako przedsiębiorcy, jak również realizacji Państwa praw, jako Pacjentów, dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców: 

a) innym podmiotom leczniczym, współpracującym z placówką w celu zapewnienia ciągłości leczenia oraz dostępności opieki zdrowotnej,

b) dostawcom usług zaopatrujących placówkę w rozwiązania techniczne i organizacyjne, umożliwiające udzielanie świadczeń zdrowotnych oraz zarządzanie jej organizacją (w szczególności dostawcom usług teleinformatycznych, dostawcom sprzętu diagnostycznego),

c) dostawcom usług prawnych rachunkowych i doradczych oraz wspierających placówkę w dochodzeniu należnych roszczeń (w szczególności kancelariom prawnym, instytucją finansowym),

d) osobom upoważnionym przez Państwo w ramach realizacji praw Pacjenta. 

  1. W oparciu o udostępnione przez Państwo dane osobowe Placówka Medyczna nie będzie podejmowała wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Korzystamy z różnorodnych profesjonalnych narzędzi, między innymi:

 

–    Google Analytics oraz pliki cookie

 

Korzystamy z Google Analytics – będącego narzędziem do analizy statystyk serwisów www, opracowanego przez firmę Google. Google Analytics wykorzystuje pliki cookie, które zapisywane są na komputerze użytkownika i umożliwiają przeprowadzenie analizy wykorzystania Strony przez użytkowników. Informacje w ten sposób pozyskane (w tym adres IP użytkownika) przesyłane są na serwery Google Inc. w USA gdzie są przechowywane. Za pomocą pozyskanych danych Google dokonuje oceny ruchu na Stronie na podstawie ilości wizyt, sporządza raporty z aktywności na stronie oraz proponuje inne usługi związane z wykorzystaniem Strony. Istnieje możliwość przekazywania przez Google informacji stronom trzecim, o ile zgodne jest to z przepisami lub gdy strony trzecie zajmują się przetwarzaniem tych danych na zlecenie Google. Google zapewnia, że adres IP użytkownika nie zostanie powiązany z innymi danymi Google Inc. Szczegółowe informacje na temat warunków korzystania oraz polityki prywatności uzyskać można na stronie: https://www.google.com/analytics/terms/pl.html lub https://policies.google.com/privacy/update?hl=pl. Użytkownik ma możliwość zablokowania instalacji cookie przez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej. Może to jednak powodować nieprawidłowe działanie niektórych funkcji Strony. Użytkownik może też zapobiec gromadzeniu oraz przetwarzaniu przez Google danych wygenerowanych przez cookie poprzez pobranie i instalację wtyczki dostępnej na stronie: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl.


–    Google AdWords

 

Na Stronie wykorzystywana jest również bezpłatna funkcja śledzenia konwersji, dostępna w Google AdWords. Google dba w tym zakresie o ochronę danych klientów i użytkowników. Google umieszcza na komputerze użytkownika plik cookie, za każdym razem kiedy użytkownik kliknie w reklamę plik cookie po 50 miesiącach wygasa. Technologia ta pozwala na prowadzenie działań remarketingowych. Remarketing służy do wyświetlania reklam Strony użytkownikom, którzy wcześniej odwiedzili Stronę, podczas odwiedzania przez nich innych witryn internetowych. Jeżeli użytkownik nie wyrazi zgody na tę usługę, może odmówić zapisywania plików cookie poprzez zmianę ustawień przeglądarki, które powodują dezaktywację opcji automatycznej obsługi plików cookie. Istnieje też możliwość dezaktywacji plików cookie wykorzystywanych przez Google do śledzenia konwersji poprzez dokonanie odpowiednich ustawień przeglądarki, które powodują zablokowanie plików cookie pochodzących z Google. Więcej informacji na temat reklamy dostosowanej do zainteresowań oraz informacje na temat rezygnacji z udostępniania informacji ze swojej przeglądarki internetowej na potrzeby reklamy behawioralnej można uzyskać na stroniehttp://youronlinechoices.eu/.


–    Piksel Facebook

 

Na naszej Stronie stosujemy piksel Facebooka należący do Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA. Za jego pomocą uzyskujemy możliwość śledzenia ruchów użytkowników odwiedzających Stronę poprzez monitorowanie konwersji, względnie poprzez kliknięcie na reklamę Facebooka. Pozwala nam to określić skuteczność ogłoszeń reklamowych na potrzeby statystyki i badań rynku. Zebrane w taki sposób dane są dla nas anonimowe, co oznacza, że danych poszczególnych użytkowników są dla nas niewidoczne. Jednak dane te są gromadzone i przetwarzane przez Facebook, o czym informujemy użytkowników zgodnie z wiedzą jaką posiadamy. Facebook ma możliwość połączenia tych danych z kontem użytkownika na Facebooku i zastosowania ich do niektórych działań reklamowych zgodnie z polityką prywatności Facebooka. Facebook ma możliwość używania w tym zakresie plików cookie i innych technologii przechowywania danych pochodzących ze Strony. Informacje na temat ochrony danych oraz odpowiednich ustawień można uzyskać: https://www.facebook.com/about/privacy/.


–    Google Custom Search Engine

 

Na naszej Stronie używamy wyszukiwarki Google Custom Search Engine (CSE). Informacje na temat ochrony danych użytkownika przez Google dostępne są na stronie: https://policies.google.com/privacy/update?hl=pl.


–    Google Double Click

 

Strona może wykorzystywać pliki cookie DART do celów wyświetlania reklam przez system Google DoubleClick, który tworzy plik cookie, w momencie odwiedzania stron internetowych, używając systemu reklamowego DoubleClick. Ten plik cookie używany jest do prezentowania reklam dopasowanych do zainteresowań użytkownika. Pliki cookie DART umożliwiają Google i partnerom wyświetlanie użytkownikowi konkretnych reklam na podstawie ich odwiedzin Strony w innych stronach internetowych. System DART nie śledzi informacji osobistych, takich jak imię, adres e-mail, adres czy numer telefonu. Użytkownik ma możliwość rezygnacji z używania pliku cookie DART, aby tego dokonać należy odwiedzić stronę rezygnacji z reklam: https://adssettings.google.com/authenticated?hl=pl. Więcej informacji można też uzyskać na stronie:https://policies.google.com/technologies/ads. Korzystając ze strony Network Advertising Initiative: www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp można zrezygnować zbiorczo z wykorzystania plików cookie używanych przez dostawców reklam.

 

–    Wtyczki społecznościowe

 

Na naszej stronie wykorzystywane są wtyczki sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i Twitter. Podczas odwiedzania Strony przez użytkownika przeglądarka tworzy bezpośrednie połączenie z serwerami tych sieci. Zawartość wtyczki przesyłana jest z portalu społecznościowego bezpośrednio do przeglądarki użytkownika, a następnie zintegrowana zostaje ze Stroną. Kiedy wtyczka jest włączona, sieć społecznościowa otrzymuje informację o odwiedzeniu konkretnej strony przez użytkownika. W sytuacji kiedy użytkownik jest zalogowany w jednej lub większej liczbie sieci społecznościowych mogą one powiązać wizytę z kontem użytkownika. W trakcie skorzystania z wtyczki, np. poprzez kliknięcie „Lubię to”, przeglądarka przesyła odpowiednią informację na Facebooka, gdzie informacja ta zostanie zachowana. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat celów i zakresu gromadzenia i przetwarzania danych oraz ich wykorzystywania przez sieci społecznościowe należy zapoznać się z treścią polityki prywatności danego portalu. W ten sposób można również uzyskać informacje na temat swoich praw oraz ustawień pozwalających na ochronę prywatności. Nasza strona zawiera również bezpośrednie linki do ww. serwisów społecznościowych. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za usługi świadczone przez te podmioty. Podmioty te nie posiadają możliwości dopasowania adresu IP użytkownika do danych osobowych gromadzonych przez Stronę. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat polityki prywatności na wskazanych portalach należy odwiedzić stronę konkretnego usługodawcy.